Witaj na naszej witrynie :)

Mikołajki

Ocena użytkowników:  / 7
SłabyŚwietny 

Razem ze wszystkimi grzecznymi dziećmi na całym świecie 6 grudnia świętowaliśmy wspomnienie Św. Mikołaja, biskupa o hojnym sercu, które jest zawsze źródłem wielkiej radości.

Jak co roku zostałyśmy zaproszone na przedstawienie oraz spotkanie mikołajkowe przygotowane przez uczniów, rodziców i nauczycieli Katolickiego Liceum i Gimnazjum im. Matki Bożej Jasnogórskiej w Częstochowie. Odbyło się ono w Sali Papieskiej na Jasnej Górze.

Miałyśmy okazję zobaczyć oryginalną bajkę o wysportowanym czarodzieju w towarzystwie rozśpiewanych księżniczek, z którymi mogłyśmy wspólnie odśpiewać jedną z naszych ulubionych piosenek pt. „Mam tę moc”. Wiele emocji towarzyszyło przybyciu św. Mikołaja, który dla każdej z nas miał przygotowany prezent. W dowód wdzięczności wręczałyśmy Mikołajowi własnoręcznie wykonane rysunki, a niektóre z nas zaprezentowały swoje talenty wokalne.

Wieczorem odwiedzili nas Zabiegani, jak zawsze z dobrym humorem, muzyką i słodkimi podarunkami. Po wspólnej zabawie przy śpiewach i tańcach z naszymi gośćmi, udałyśmy się do kaplicy, aby tam wysłuchać opowiadania o św. Mikołaju oraz pomodlić się za wszystkich, od których w tym dniu doświadczyłyśmy wiele dobra.  Bardzo dziękujemy naszym drogim Przyjaciołom za Wasze otwarte serca i życzliwą obecność.   

Pamiętamy o Was również !